3K Halı, Türkiye’de ve Dünya’da sektörünün öncü markalarından olup,ithalat ve ihracatdaki tecrübesiyle yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarlar sunar. 3K markasının misyonu, ‘’halıda modayı yaratmak ve erişilebilirlik’in lüksü sunmaktır’’. Bünyesinde bulundurduğu markalara gün geçtikçe yenisini ekleyen 3K Konsept ve 3K Rugstore,Türk pazarına geçmişten günümüze bir çok markayı tanıtmıştır.

Bunlardan başlıcaları; Versace, Calvin Klein, Esprit Home, Karim Rashid, Kelley Hoppen, Barbie, Pink Panther gibi Avrupa ve Amerika’da büyük ses uyandıran marka ve kuruluşlardır.3K markalarıyla Türkiye’nin en büyük zincir mağazalarına servis sağlamaktadır. Bauhaus bunların en büyüğü olsa da tarihimizde pasif ve aktif çalıştığımız zincir mağazalar; Metro,Koçtaş(BNQ),Leroy Merlin,Carrefour,Migros gibi Türkiye’nin önemli Holdinglerine bağlı kuruluşlardır.

Firmamız son yıllarda dijital ortamda yaptığı yatırımlara modern zamana ayak uydurmuş,değişen şartlarda Print Halı’da da Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları ile yerini almıştır.Dünya’nın her tarafında 3K ürünleri 40’tan fazla internet sitesinde aktif ticaretin bir parçası olma gururunu devam ettirmektedir. 3K İş Merkezi tam ekipmanlı sütüdyosunda 2008’den beri 17.500 ürün fotoğraflanmıştır.

Bunların 2500’ü makine halısında,15.000 kadarı el halısı grubudur.El halısı grubunda bulunan parçalar tek tek seçilmiş olup, kalite standartlarında 3K Rugstore adı altında yer almıştır. Büyüyen dijital sektörünün gereklerini 3K Depo Sistemleri, müşterilere sunulan her türlü paketleme ve etiketleme servisini destekler.

Sektöründeki her yeniliği Türkiye’yle ilk kez buluşturma başarısına nail olmuş firmamız, 2014 yılında ‘’Re-dye’’ teknolojisi ile eskitilmiş efektli Hanedan ve Anadolu motifli koleksiyonlarını makina halısına yansıtabilmiştir. 3K elinde bulundurduğu 246.000 kişilik data servisiyle,her zaman müşterilerini yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar etmeyi hedefler.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.